Сент Етиен сломи ФК Копенхаген

Френският Сент Етиен сломи датския Копенхаген и го победи като гост с 3:1 в мач от Група "G" за Купата на УЕФА. Гостите започнаха активно мача и още във втората минута френският национал Гомис откри резултата, а минита по-късно съдията отсъди дузпа за домакините, която бе пропусната от Нордстранд. В 37-ата минута Перин удвои резултата в полза на гостите. През второто полувреме датският домакин се опита да вземе нещата в свои ръце и отбеляза гол чрез Сантин, който се разписа от дузпа в 59-ата минута на мача. В 65-ата минута Пайет сложи край на спора в тази среща и оформи крайното 3:1 за гостите.