3. ПСЖ го може и без Ибра (ВИДЕО)

ПСЖ го може и без Ибра (ВИДЕО)

Парижани отнесоха с 4:1 Лион в мача за Суперкупата

ПСЖ спечели Суперкупата на Франция, след като се наложи с категоричното 4:1 над Лион в мач игран тази вечер на стадион Вьортерзее в Австрия. „Принцовете” доминираха през целия двубой и само късметът ги лиши от по-изразителен успех в мача.

Гол на Фекир в първите минути бе отменен, след което започна наказателната акция на парижани.

В 9-ата минута при центриране на Курзава в наказателното поле Ди Мария остана под топката, но кълбото бе засечено в движение от връхлитащия Пасторе за 1:0.

Пет по-късно Лаказет можеше да удвои, след негов изстрел топката облиза левия страничен стълб.

В 19-ата минута Пасторе проби отляво и пусна технично за Лукаш Моура, който успя да отклони към вратата за 2:0.

Шансът покри Лион при удар на Анхел ди Мария, след като при удар на аржентинеца топката рикошира леко в крак на бранител и се отби в напречната греда.

В 34-ата отбраната на Лион за пореден път не показа нужната концентрация и Ди Мария подаде към непокрития Бен Арфа, който с мощен изстрел прати кълбото в мрежата ба Антони Лопес за трети път.

Пасторе имаше отлична възможност да се разпише за втори път след почивката, но останал сам срещу вратаря на Лион опита неточен прехвърлящ удар.

В 54-ата Пасторе намери Курзава отляво и французинът увенча добрата си с точен диагонален удар за 4:0.

Малко преди края на двубоя Толисо успя да отсрами своя тим, вкаравайки за крайното 1:4.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1