3. Попето поигра срещу Рейнджърс за ЧРД (ВИДЕО)

Попето поигра срещу Рейнджърс за ЧРД (ВИДЕО)

Виляреал разпиля Рапид с 5:0

Българският национал Ивелин Попов се появи като резерва в 84-ата минута за Спартак Москва при равенството 0:0 с шотландския гранд Рейнджърс.

Нападателят замени Михаил Игнатов на стадион „Айброкс“ в Глазгоу, а малко след последния съдийски сигнал навърши 31 години.

Неговият тим обаче не успя да му поднесе подарък за рождения ден и остана на последното място в група G на Лига Европа с две точки от три мача.

Отборът на Стивън Джерард пък е лидер по голова разлика, тъй като вече има 5 в своя актив.

С толкова е и Виляреал, който разгроми като домакин Рапид Виена с 5:0, макар да игра с човек по-малко в заключителните минути.

Точни за испанците бяха Пабло Форналс (26‘), Токо Екамби (30‘), Даниел Раба (63‘) и Жерар Морено (85‘), а в последната минута на първото полувреме Матео Барач от гостите си вкара автогол.

Малко преди края пък крайният бранител Хауме Коста бе изгонен, след като си изкара два жълти картона в рамките само на шест минути, в 73-ата и в 79-ата, но въпреки това неговият тим триумфира и дори вкара попадение.

След поражението Рапид Виена остана с три точки на предпоследната позиция.
Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Нападателят на Тотнъм получи повиквателна за "трите лъва"

Италианската федерация обяви датите за Суперкупата

Интер-Аталанта ще бъде първият мач в програмата на 2 януари, докато Ювентус - Милан ще се проведе на 3 януари