3. Определиха Попето за играч на мача след Спартак - Рейнджърс

Определиха Попето за играч на мача след Спартак - Рейнджърс

Ивелин Попов създаваше най-много опасности, пише Sky Sports

Капитанът на националния отбор по футбол Ивелин Попов беше определен за играч на мача от Sky Sports след драматичната победа на Спартак Москва над шотландския Рейнджърс с 4:3 в четвъртия кръг на Лига Европа.

Попов беше в основата на първите два гола на тима си и през цялото време тормозеше гостите от Острова. Ето какво пише Sky Sports за представянето му:

“Най-добър на терена беше Ивелин Попов, който създаваше най-много опасности за Спартак. Той имаше и малшанс през второто полувреме, когато не му беше свирена дузпа.

Ако мачът беше завършил наравно, то наградата трябваше да отиде у вратаря на Рейнджърс Алън Макгрегър, който направи няколко блестящи спасявания”.

Таблоидът “Сън” обаче смята, че Попето е бил за червен картон. Според изданието не е имало нарушение срещу него, а съдията Иван Бебек е трябвало да му даде втори жълт картон за симулация.

От Спартак чрез официалния си сайт също изразиха недоволство от хърватина, като го обвиняват, че е подминал безспорната дузпа срещу българския национал.

Соланке: Винаги съм вярвал, че ще се върна в националния отбор

Нападателят на Тотнъм получи повиквателна за "трите лъва"

Италианската федерация обяви датите за Суперкупата

Интер-Аталанта ще бъде първият мач в програмата на 2 януари, докато Ювентус - Милан ще се проведе на 3 януари