3. Новият треньор на Валенсия дебютира с победа

Новият треньор на Валенсия дебютира с победа

Валядолид и Бетис не си вкараха гол

Треньорът Хуан Антонио Пици дебютира с успех начело на Валенсия. „Прилепите” спечелиха с 2:0 домакинството си срещу Леванте в своя първи мач за 2014 година.

Той бе от програмата на XVIII кръг в испанската „Ла Лига” и донесе едва втори триумф на домакините в шест шампионатни срещи.

Иначе те откриха резултата три минути преди края на първото полувреме, когато Пабло Пиати се разписа за втори път в последните два мача.

Така Валенсия се оттегли с минимална преднина на почивката, а след нея успя да вкара още едно попадение и така да реши мача.

В автор на победния гол се превърна алжирецът Софиан Фегули, разписал се в 73-ата минута след пас на Антонио Бараган.

С успеха си „прилепите” събраха 23 точки и изпревариха с три своя съперник Леванте.

С четири по-малко от мадридчани пък има съставът на Валядолид, който по-рано днес завърши 0:0 домакинството си срещу Бетис.

Алавес отново не прости на Севиля (ВИДЕО)

Трета поредна победа в съперничеството след 2:1

Ница разгроми Сент Етиен с 8:0 (ВИДЕО)