3. Не е ясно колко сериозна е контузията на Коман

Не е ясно колко сериозна е контузията на Коман

Французинът бе заменен принудително в мача на Байерн с Тотнъм

Крилото на Байерн (Мюнхен) Кингсли Коман получи неприятна контузия по време на мача с Тотнъм (3:1) в Шампионската лига. Французинът се наложи да напусне терена принудително в средата на първото полувреме, а на мястото му влезе Томас Мюлер. Преди това 23-годишният играч бе открил резултата в мача в полза на баварците.

В 25-ата минута Коман се самоконтузи, опитвайки да догони една топка на тъчлинията и се препъна и усука коляното си. Наложи се той да излезе с помощта на лекарите на тима, тъй като очевидно изпитваше силна болка и не можеше да стъпва на левия си крак.

Тотнъм отново не успя да се противопостави на Байерн, но този път се размина без разгром (видео)

На този етап няма яснота колко сериозен е проблемът, но по всичко личи, че травмата е сериозна и Коман ще трябва да почива доста време. Това е поредната контузия за французина след трансфера му в Байрен. През 2018 година той пропусна цели 31 мача през сезона заради две отделни контузии в областта на глезена.
Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига