3. Манолев победи бившия си ПСВ с екипа на Динамо (Москва) в мач без значение (ВИДЕО)

Единственият гол падна с изтичането на редовните 90 минути на "Филипс Стейдиъм", където родният национал бе почетен

В първия мач на Станислав Манолев срещу бившия му отбор ПСВ Динамо Москва победи с 1:0, като голът бе отбелязан в 90-ата минута от резервата Алексей Йонов.

Двубоят бе от последния кръг на груповата фаза в Лига Европа, като беше без значение. Московчани бяха спечелили група „Е”, докато холандският състав продължава на 1/16 финалите като втори. Ещорил и Панатинайкос, които завършиха 1:1, отпаднаха от надпреварата.

Преди мача на „Филипс Стейдиъм” бившият футболист на ПСВ Станислав Манолев получи подаръци, а на свой ред публиката го аплодира.

Манолев игра в ПСВ от 2009 до 2014 г., като помогна на водения от временния тогава треньор Филип Коку тим да спечели Купата на Холандия през сезон 2011/12.

Днес българският национал извърши две нарушения и завърши успешно 19 паса от 24 опита.

Единственият гол падна с изтичането на редовните 90 минути. Балаз Джуджак изведе резервата Йонов, който преодоля Ремко Пасвеер за 1:0.

Така, Динамо завършва група „Е” с пълен актив от 18 точки. ПСВ остана със своите 8 на второто място. Ещорил събра 5, а гръцкият Панатинайкос едва 2.

Жребият за първия кръг на елиминациите е в понеделник.