3. Лацио би Лече с 1:0 (ВИДЕО)

Лацио би Лече с 1:0 (ВИДЕО)

Лацио се наложи над Лече с 1:0 в ранния неделен мач от 20-ия кръг на италианската Серия А.

Единственото попадение за успеха на "орлите" вкара Фелипе Андерсон в 58-ата минута на срещата.

Още в 13-ата минута Густав Исаксен от Лацио имаше добра възможност да открие резултата, но вратарят на Лече Владимиро Фалконе спаси удара му от наказателното поле.
Мохамед Куба отговора малко по-късно с хубав удар за Лече.

В началото на втората част шут на Матия Дзакани от римляните мина малко над напречната греда. Така се стигна до 58-ата минута, когато Лацио откри чрез отлична колективна атака, при която Луис Алберто изведе Андерсон, който вкара с хубав удар под гредата.

Със спечелените 3 точки Лацио се изкачи до пето място в класирането, като изпревари отборите на Болоня и Наполи. Лече остана на 13-а позиция, като е с 6 точки над опасната зона.

Първенство на Италия по футбол, мачове от 20-ия кръг в Серия "А":

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи