3. Компани и Байерн с трудно начало в Бундеслигата (ВИДЕО)

Компани и Байерн с трудно начало в Бундеслигата (ВИДЕО)

Късен гол носи успех на баварците

Байерн Мюнхен започна с трудна победа новия сезон в Бундеслигата след 3:2 като гост на Волфсбург с 3:2.

Двубоят бе дебют за новия старши треньор на баварците Венсан Компани, който през лятото напусна Бърнли, за да заеме мястото на Томас Тухел.

Джамал Мусиала откри резултата още в 17-ата минута след хубава атака на гостите от Мюнхен.

Второто полувреме започна с изравнително попадение на "вълците", след като Саша Бой направи дузпа, която бе реализирана от Ловро Майер.

Обратът бе пълен в 55-ата минута, когато Майер вкара втория си гол в мача, след като се разписа отблизо след подаване на Патрик Вимер.

Байерн успя бързо да се съвземе от така стеклите се събития и изравни в 65-ата минута, когато Якуб Камински си вкара автогол.

Победата за Байерн дойде чак в 82-ата минута, когато Хари Кейн влезе в ролята на асистент на Серж Гнабри, който нахлу в наказателното поле и с перфектен изстрел реализира трети гол за баварците.

До края на срещата имаше положения и пред двете врати, но повече голове не паднаха и така Венсан Компани започна с победа начело на Байерн в Бундеслигата.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)