3. Изритан от Берое си намери нов отбор

Изритан от Берое си намери нов отбор

Баранов ще играе за ереванския Алашкерт

Естонският национал Никита Баранов, който беше освободен от Берое, си намери нов отбор. Става дума за ереванския Алашкерт, който през миналия сезон завърши на 4-ото място в първенството на Армения.

Баранов пристигна в Стара Загора през януари, но след серия от слаби мачове беше освободен от треньорското ръководство.

Баранов беше изгонен в края на първото полувреме на двубоя с Арда Кърджали в третия кръг, като "заралии“ в крайна сметка загубиха с 1:3. Защитникът беше смятан и за един от основните виновници за поражението на Берое от шампиона Лудогорец с 2:4, след груби индивидуални грешки при 2 от головете.

Всички тези колебливи изяви на естонеца са вбесили треньора Александър Томаш. "Зелените“ действаха светкавично, като взеха бившия бранител на Черно море Виктор Генев.

Баранов изигра общо 16 мача в първенството за Берое. Въпреки статута си на твърд титуляр той така и не успя да изкорени грешките в играта си.

Червен картон за българин в Серия Б

Антов резерва за Кремонезе

ОБЗОР: Холанд качи Манчестър Сити на върха с гол №11 в Англия (ВИДЕО)

Астън Вила изпусна успеха в 96-ата минута, резултати и класиране във Висшата лига

ОБЗОР: РБ Лайпциг оглави Бундеслигата, Аугсбург обърна Дортмунд (ВИДЕО)