3. Гинган задълбочи кризата в ПСЖ (ВИДЕО)

Гинган задълбочи кризата в ПСЖ (ВИДЕО)

Отборът на Унай Емери се намира в лоша серия, включваща равенството 2:2 с Лудогорец в Шампионската лига

Гинган нанесе втора загуба на ПСЖ в последните 3 мача на парижани в Лига 1 след 2:1 на „Стад Рудуру” в 18-ия кръг.

Отборът на Унай Емери се намира в лоша серия, включваша равенството 2:2 с Лудогорец в Шампионската лига. В последните си пет мача във всички турнири ПСЖ има само един успех – 3:1 над Лил за Купата на лигата през седмицата.

Янис Салибур-Илонго даде аванс на домакините от Гинган в 66-ата минута. Четири минути по-късно Нил де Паув удвои аванса им. В 80-ата минута Едисон Кавани, а в 91-ата минута Ел Матадор удари гредата и не успя да осигури поне равенство.

Любопитен факт е, че вратарят на ПСЖ Алфонс Арелоа е допуснал 9 гола в последните 10 удара в неговата врата във всички турнири.

В класирането ПСЖ е трети с 36 точки, като изостава 4 от лидера Ница, който е и с мач по-малко.

Гинган се нарежда на четвъртата позиция с 29 точки.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)