3. ДРАМА В ИТАЛИЯ: Рома не можа да пречупи 10 от Беневенто, съдията отмени дузпа в 97-ата минута (ВИДЕО)

"Вещиците" играха с човек по-малко повече от половин час, изгониха и Филипо Индзаги от пейката на домакините

По изключително драматичен начин приключи мача от Серия "А" между Беневенто и Рома. Двата отбора направиха 0:0 в мач от 23-ия кръг. Реферът първо изгони треньора на домакините Филипо Индзаги, а след това отсъди дузпа за "вълците". ВАР обаче накара Лука Пайрето промени решението си - той  отмени наказателния удар и свири край на мача!

"Вещиците" играха с човек по-малко повече от половин час, след като Камил Глик бе изгонен за втори жълт картон.

В началото на първото полувреме Беневенто стигна до гол чрез Джанлука Лападула, но попадението бе отменено заради засада. Малко по-късно нападателят бе съборен в наказателното поле на Рома, но главния съдия реши, че няма достатъчно основания да посочи бялата точка.

Малко след началото на второто полувреме домакините останаха с човек по-малко. Камил Глик бе изгонен за втори жълт картон. В 64-ата минута Рик Карсдорп получи шанс да изведе Рома напред в резултата, но ударът му бе отразен от Лоренцо Монтипо.

В продълженията нервите на треньора на Беневенто Филипо Индзаги не издържаха и той бе изгонен от съдията заради невъздържаното си поведение. Малко след това Рома получи право да изпълни дузпа за нарушение на Дам Фулон в наказателното поле. Ситуацията обаче бе разгледана с ВАР и главният арбитър отмени изпълнението на наказателния удар в 97-ата минута. Така приключи драмата.

Манчестър Юнайтед губи Мазрауи до средата на ноември

Той трябва да се подложи на хирургична интервенция

Става интересно! Ливърпул, Челси и Тотнъм с интерес към младок от Дортмунд

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори