3. Доволният Венгер: Няма много отбори, които бият Дортмунд като гост

Доволният Венгер: Няма много отбори, които бият Дортмунд като гост

Бяхме под напрежение през целия мач, но се справихме добре в защита, казва французинът

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер похвали футболистите си за представянето им срещу Борусия в Дортмунд. "Топчиите" спечелиха с 1:0 в мача от Шампионската лига.

"Доволен съм от концентрацията ни. Бяхме под напрежение от първата до последната минута, но не направихме никакви грешки и се отбранявахме добре. Играчите работеха заедно и въпреки че през първото полувреме имахме труден период, представянето бе доста солидно.

Бях обезпокоен, че остава прекалено много време до края, а преднината ни бе само от един гол. Имахме обаче възможности да удвоим резултата. На почивката знаехме, че всичко е въпрос на концентрация, както и да покажем техниката, на която сме способни.  Защитата спазваше тактиката и се предсатви на ниво. Не са много отборите, които идват тук и побеждават", каза Венгер.