3. Дерби нямаше: Байерн размаза Борусия (Д) и е на точка от титлата (ВИДЕО)

Дерби нямаше: Байерн размаза Борусия (Д) и е на точка от титлата (ВИДЕО)

Баварците решиха всичко за едно полувреме

Байерн Мюнхен вече е само на точка от шампионската титлата. Баварците размазаха като домакини Борусия Дортмунд с 6:0 и така на практика дерби не се състоя.

Байерн реши всичко още през първото полувреме. Головата фиеста започна още в 6-ата минута. Мюлер изведе Левандовски сам срещу вратаря и за поляка не бе проблем да открие резултата - 1:0.  В 9-ата минута Франк Рибери прати топката в мрежата, но попадението бе отменено заради засада.

В 14-ата минута обаче Байерн удвои аванса си с гол на Хамес.

След още 9 минута нещата започнаха да придобиват трагични измерения за гостите. Хамес изведе сам срещу вратаря Мюлер, който оформи класиката в резутлата.

В самия край на полувремето тимът от Дортмунд съвсем рухна. В 44-ата минута, след серия рикошети, топката спря за четвърти път в мрежата на гостите, а голът бе записан на Левандовски. Секунди по-късно пък Рибери направи 5:0.

В 67-ата минута Гьотце можеше да направи загубата малко по-почетна, но ударът му срещна гредата. В 87-ата минута пък Мюлер и Кимих направиха двойно подаване, последва пас към Левандовски, който на празна врата оформи крайното 6:0.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1