3. Челси гостува на Евертън в четвъртфиналите за ФА Къп

Челси гостува на Евертън в четвъртфиналите за ФА Къп

Манчестър Юнайтед ще е домакин на Уест Хем, ако успее да бие Шросбъри, Арсенал посреща Уотфорд, ако се справи с Хъл

Челси изтегли тежък жребий и ще гостува на Евертън в четвъртфиналите на ФА Къп, отреди жебият. Той бе изтеглен веднага след успеха на отбора на Гуус Хидинк с 5:1 над Манчестър Сити в осминафиналите.

Челси победи Евертън на финала през 2009-а, когато именно Хидинк бе начело на тима.

„Това беше преди много време. Те жадуват реванш. Надявам се да запазим добрата форма във ФА Къп”, каза Хидинк след смазващата победа над Сити.

Манчестър Юнайтед ще е домакин на Уест Хем, ако успее да преодолее третодивизионния Шросбъри, на когото гостува в понеделник вечер.

Втородивизионният Рединг е домакин на елитния Кристъл Палас, който изхвърли Тотнъм в лондонско дерби.

Арсенал ще е домакин на колегите си от Висшата лига от Уотфорд, ако успее да надделее срещу Хъл Сити в преиграването след 0:0 на „Емирейтс”.

Той вече е здрав

Колко ще получава Клоп на новата си позиция?

Джейми Байноу-Гитънс успя да привлече вниманието върху себе си

Прекрасни новини за Слот: Салах и Ван Дайк получиха почивка от националните отбори