3. БОМБА ОТ ИСПАНИЯ: Челси с атака за подписа на Кристиано Роналдо!

БОМБА ОТ ИСПАНИЯ: Челси с атака за подписа на Кристиано Роналдо!

"Сините" са готови да предложат 108 милиона паунда

Отборът на Челси е замислил да атакува с оферта за подписа на суперзвездата на Ювентус и Португалия Кристиано Роналдо.

Роналдо вече две години е част от състава на "бианконерите", записвайки 53 гола в 76 мача за този период. Въпреки че все още има две години, оставащи по настоящия си договор, "сините" от Лондон са готови да предложат на Роналдо шанс да се завърне на Острова.

Медиите в Испания излизат с информации, че Челси е готов да предложи внушителните 108 милиона паунда за португалската звезда. Слухът идва в момент, в който се спекулира усилено, че Ювентус иска да намали значително разходите си за заплати с оглед на финансовите последици от пандемията.

За последно Роналдо се подвизаваше по английските терени през 2009-та година, когато беше с екипа на Манчестър Юнайтед.

Срещата от Серия А завърши при резултат 1:1

Брайтън обърна Тотнъм от 0:2 за по-малко от 20 минути (ВИДЕО)

„Чайките“ се развихриха след почивката и спряха серията от 5 победи на „шпорите“

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Тен Хаг: Проектът в Манчестър Юнайтед е дългосрочен