3. Болоня надви Лече с 2:0 на "Дал'Ара"(ВИДЕО)

Болоня надви Лече с 2:0 на "Дал'Ара"(ВИДЕО)

Арнаутович и Фъргюсън донесеоха трите точки за болонезци

Болоня се наложи над гостуващия Лече с 2:0 в мач от 11-ия кръг на италианската Серия А.

Марко Арнаутович откри резултата за домакините в 13-ата минута от дузпа, която бе отсъдена след преглеждане на ситуацията с ВАР. Той хладнокръвно изкача вратаря да избере ъгъл и насочи топката в обратната страна.

В 35-ата минута Луис Фергюсън направи 2:0 с прецизен удар с глава в десния ъгъл след изпълнение на корнер от Муса Бароу.

Десет минути преди края на мача Стефан Пош направи невероятен пропуска за Болоня, останал напълно сам, като вратарят на Лече Владимиро Фалконе направи едно от най-добрите спасявания в кариерата си и изби топката в корнер.

Със спечелените точки Болоня се изкачи до 14-о място в Серия А, докато Лече остава с три позиции по-надолу в опасната зона.

Милан докосва върха след класика за 5 минути (ВИДЕО)

„Росонерите“ не дадоха шанс на Лече – 3:0

Дортмунд се развихри за обрат от 0:2 до 4:2 (ВИДЕО)

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи