3. Без изненада! Фенербахче громи в Истанбул (ВИДЕО)

Без изненада! Фенербахче громи в Истанбул (ВИДЕО)

Джеко с 2 гола за 4:0 над Спартак

Последният мач на Фенербахче в груповата фаза в Лигата на конференциите мина без сензация. Турският гранд се разправи с аутсайдера Спартак Търнава за 4:0 в другия двубой от група "H“ на турнира Лига на конференциите.

Интригата се запази до началото на второто полувреме. Ферди Кадиоглу откри резултата в 36-ата минута. В началото на втората част Фенербахче набързо реши всичко след автогол на Доминик Такач в 48-ата минута, като секунди преди това Душан Тадич пропусна дузпа за Фенербахче. Последва и двоен удар на Един Джеко в 60-ата и 61-ата минута.

За Търнава това е пета загуба в групата, като тимът приключва без спечелен мач. С успеха грандът от Истанбул прекъсна негативната си серия в групата, след като бе записал две поредни загуби и успя да спечели групата.

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона