3. Бербатов и Демпси за първи път в тандем срещу Съндърланд

Бербатов и Демпси за първи път в тандем срещу Съндърланд

Българинът търси гол в четвърти пореден мач като титуляр, вижте стартовите състави

Българският нападател Димитър Бербатов е титуляр за Фулъм при домакинството срещу опашкаря Съндърланд oт XXI кръг на Висшата лига.

Митко пропусна визитата на Норич за ФА Къп (1:1), но успя да вкара три гола в последните си три мача за лондончани и сега отново ще води атаката им.

За първи път партньор на благоевградчанина в предни позиции ще бъде взетият под наем от САЩ нападател Клинт Демпси, който дебютира именно в срещата с „канарчетата” за купата на Англия.

Преди стартиращия в 17:00 часа двубой Фулъм е на 16-а позиция в класирането с 19 точки, като има с 5 повече от „черните котки“.

Ето и стартовите състави на двата отбора за мача на „Крейвън Котидж”:

Фулъм: Стокдейл, Сендерос, Рийзе, Аморебиета, Рийтер, Сидуел, Дъф, Паркър, Таарабт, Демпси, Бербатов;

Съндърланд: Маноне, Браун, О’Шей, Бардсли, Маркош Алонсо, Адам Джонсън, Кетърмол, Ки, Флетчър, Борини;

Червен картон за българин в Серия Б

Антов резерва за Кремонезе

ОБЗОР: Холанд качи Манчестър Сити на върха с гол №11 в Англия

Астън Вила изпусна успеха в 96-ата минута, резултати и класиране във Висшата лига

ОБЗОР: РБ Лайпциг оглави Бундеслигата, Аугсбург обърна Дортмунд