3. Апоел (Беер Шева) с крехък аванс преди реванша

Апоел (Беер Шева) с крехък аванс преди реванша

Вижте какво се случи в първия сблъсък, който ще излъчи съперника на Левски или Шкупи

Евентуалният съперник на Левски или Шкупи в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите ще стане ясен след реванша, тъй като Апоел (Беер Шева) спечели с минималното 1:0 домакинството си на Панавежис.

Единственото попадение в мача реализира Шай Елиас в 35-ата минута.

Първото по-сериозно положение в мача беше за гостите, които започнаха по-добре срещата.

От средата на първата част Апоел започна да контролира мача и създаде някои положения.

След ъглов удар домакините откриха резултата. Апоел имаше предимство след почивката, но не стигна до втори гол и взе крехка преднина преди реванша в Литва, който е след седмица

Байерн сменя Нойер с Алисон?

Бразилският страж на Ливърпул може да поеме към Мюнхен през лятото

Алонсо засипа с похвали Милан преди мача в Шампионската лига

Старши треньорът на Байер Леверкузен сподели очакванията си за предстощия двубой в Шампионската лига

Килиан Мбапе се връща за Реал Мадрид срещу Лил

Френският нападател се е излекувал от контузията си

Байерн Мюнхен си хареса Ди Марко от Интер

Байерн ще иска да замени Алфонсо Дейвис с Федерико Ди Марко през лятото

Ханзи Флик потвърди трансфера на Шчесни в Барселона

Наставникът на Барселона говори преди утрешния мач на каталунците срещу Йънг Бойс в Шампионската лига