2. - Други
  3. Слован стартира с домакинско реми в първенството на Словакия

Слован стартира с домакинско реми в първенството на Словакия

Съперникът на Лудогорец в квалификациите за Шампионската лига направи 1:1 с Дунайска Стреда

Съперникът на Лудогорец в предсоящия квалификационен мач от шампионската Лига Слован (Братислава) направи равенство 1:1 у дома срещу Дунайска Стреда в мач от първия кръг на първенството на Словакия.

Пред малко повече от три хиляди зрители в 41-ата минута на срещата Бранислав Фодрек откри резултата с глава в полза на гостите. Пет минути след началото на втората част Слован изравни чрез Павел Форт след асистенция на Игор Жовчак.

Двубоят срещу Дунайска Стреда беше последен за столичани преди срещата им с Лудогорец, която ще се играе на 17 юли в Братислава.
Треньорът на Слован Братислава - Самуел Словак, определи мача с българския Лудогорец за изключително труден.

"Очаква ни един много труден мач, за който трябва да се подготвим добре", заяви Самуел Словак.

Състав на Слован: Путноцки, Багайоко, Горосито, Колчак, Йосимов, Кладрубски, Хлоховски (65-Халенар), Жовчак, Грендел (81-Пелтиер), Милинкович, Форт