3. Йовов пропусна неделната тренировка на Левски, виси за реванша

Йовов пропусна неделната тренировка на Левски, виси за реванша

Ветеранът е с травма от първия мач с ФК Сараево

Христо Йовов пропусна днешната тренировка на Левски. Ветеранът е с травма от първия мач с ФК Сараево. Вчера той тренира на облекчен режим, а тази вечер отсъства от заниманието на „Георги Аспарухов”. Смяташе се, че контузията на 34-годишния футболист е лека, но сега това не изглежда съвсем така.

Роденият в Своге универсален играч беше използван от старши треньора Илиан Илиев на поста ляво крило в двубоя срещу босненците, спечелен с 1:0 миналия четвъртък. При така създалата се ситуация фаворит за поста за реванша след четири дни става авторът на единственото попадение Симеон Райков, който замени Йовов в 60-ата минута и се превърна в герой 12 минути по-късно, макар и спомогнат от щастлив рикошет.

С проблеми от първия двубой е и Владимир Гаджев. Халфът се оплаква от болки в коляното, но по всяка вероятност ще бъде на линия за гостуването в Сараево идния четвъртък.

Утрешната тренировка на Левски е също от 20:00 ч.

ЦСКА получи предложение за двама белгийци

Офертата е дошла от мениджърската агенция на Аарон Исека

Полицията в Пловдив със специални мерки за сигурност преди България - Люксембург

Вижте част от сумите, които са прибрали мениджърите на няколко футболисти

Левски излиза срещу Хебър днес от 15:45ч.

"Сините" ще изиграят единствената си контрола по време на паузата

Младежите ни излизат в мач на честта срещу Германия

"Лъвчетата" изгубиха шансовете си да се класират на Европейското първенство догодина