3. Владо Стоянов: Шок, дори не ми е минавало през ум, че няма да продължим

Владо Стоянов: Шок, дори не ми е минавало през ум, че няма да продължим

Така е, когато няма късмет във футбола, изпуснахме 6-7 чисти положения само първото полувреме, съжалява вратарят

Отпадането на Лудогорец от евротурнирите след големия срам и двете загуби срещу Милсами са абсолютен шок за целия отбор на „зелените”, призна вратарят Владо Стоянов. Днес Лудогорец загуби с 1:2 в Орхей, Молдова и изхвърча от Европа още във втория квалификационен кръг на Шампионска лига, което слага край на еврокампанията за разградчани.

„Днес търсехме гола, може би моментно отпускане при първия гол. Може би ни олекна като вкарахме и се отпуснахме. Наистина шок, шок за целия отбор, не само за мен. Нямам обяснение. Напуснаха ни 6 основни футболисти, 5 играеха почти всеки мач. Дойдоха нови момчета, които още не са свикнали с нашия стил. Отделно може би не сме в оптимална форма и това го има, но днес първото полувреме имаме 6-7 чисти положения. Първото полувреме играхме доста добре, имахме 6-7 чисти положения, но вкарахме едва един гол. Така е, когато няма късмет във футбола. Предните години имахме доста късмет. Не го отдавам само на късмет, а и на майсторство, но в спорта ако нямаше късмет, нищо не става”, заяви
Владо Стоянов след големия провал пред „Диема Спорт”.

Стражът си призна, че дори не му е минавало през ум, че Милсами може да отстрани Лудогорец след изтеглянето на жребия за тази фаза на турнира.

„Знаех, че ще е трудно, защото имахме представа какъв стил практикуват, а това е стил, който не е добре за Лудогорец, Трудно играем срещу такива отбори, но не ми е минавало през акъла, че дори да допуснем три гола, няма да продължим. Наистина не ми го побира акъла”.
Димитър Рангелов с дебют за ветераните на Славия

"Белите" биха Хебър в мач за първенство

Лиъм Купър се прибра при ЦСКА

Представителният тим на ЦСКА проведе следобедно занимание на клубната база в Панчарево

Левски пусна лимитиран бокс-сет "Гунди - Легенда за любовта"

Левски пусна в продажба лимитиран бокс-сет за Гунди

Сираков: Израснах с мисълта да играя на терена, на който е бил Гунди

Мажоритарният собственик на Левски - Наско Сираков, присъства на "Магията на Гунди"

Защитник на Левски не завърши днешната тренировка

Левски проведе последната си тренировка преди утрешната контрола с Хебър

10 000 фенове си купиха билети за България - Люксембург

Десет хиляди билета са продадени до момента за мача от турнира на УЕФА Лига на Нациите между България и Люксембург

Лита Маркова за "Гунди - Легенда за любовта": Георги заслужаваше този филм

Георги Аспарухов заслужаваше "Гунди - Легенда за любовта", са били думите на неговата съпруга Лита Маркова в личен разговор с продуцента Иван Христов

България U15 посреща Испания, Исландия и Уелс за приятелски турнир

Националите на България до 15 години ще са домакин на престижен приятелски турнир

Официално: Етър подписа професионален договор с млад талант