3. ЦСКА загря за Берое с 4:0 над Вихрен (ВИДЕО+СНИМКИ)

ЦСКА загря за Берое с 4:0 над Вихрен (ВИДЕО+СНИМКИ)

Преслав Йорданов се отличи с два гола за 26-ата поредна победа във В група

ЦСКА победи Вихрен (Сандански) в среща от 26-ия кръг на Югозападната В група. Двубоят, който се проведе на стадион „Българска армия”, завърши при резултат 4:0. „Армейците” доминираха през цялото време и можеха да се поздравят с по-изразителен успех.

Голмайстори станаха Преслав Йорданов, който бе точен на два пъти, Станислав Маламов и капитанът Борис Галчев.

Следващият мач на отбора на Христо Янев е реванша с Берое от полуфиналите в турнира за Купата на България. „Червените” победиха в първия двубой в Стара Загора с 2:0.

Резултатът на „Армията” бе открит в  28-ата минута, когато вратарят на Вихрен Захари Димитров фаулира в наказателното поле Самир Аясси и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Преслав Йорданов, нападателят изпълни силно и не остави никакви шансове на стража.

В 36-ата минута отново Йорданов бе точен. Той засече с глава центриране на Борис Галчев.

Малко след почивката Преслав бе близо да оформи хеттрик. Той отправи удар с глава, но топката отскочи от напречната греда. Към него подаде Милен Кикарин.

В 71-ата минута Станислав Маламов направи преднината класическа. Капитанът Галчев му подаде, халфът овладя добре и с плътен удар се разписа.

Галчев също добави името си сред голмайсторите. В 83-ата минута опитният полузащитник отправи топовен изстрел от около 20 метра.

Натискът на домакините продължи до последния съдийски сигнал. Влезлият като резерва Костадин Хазуров разтресе напречната греда в 88-ата минута, след като засече центриране от ъглов.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)