3. ЦСКА отново се излага - пада с 0:2 от Фехервар на полувремето

ЦСКА отново се излага - пада с 0:2 от Фехервар на полувремето

Отборът на ЦСКА отново се дъни. Този път "армейците" падат от унгарския Фехервар с 0:2 на полувремето. Припомняме ви, че "червените" регистрираха три загуби от първите си три контроли на лагера в Австрия. Определено и днес не е ден за момчетата на Любо Пенев, които още не могат да се сработят, както трябва, на терена. Унгарците откриха резултата в 15-ата минута, след като Атила върна топката към точката на изпълнение на пеналта и оттам необезпокояван Алвеш изведе Фехервар напред в резултата.

Отборът на ЦСКА отново се дъни. Този път "армейците" падат от унгарския Фехервар с 0:2 на полувремето. Припомняме ви, че "червените" регистрираха три загуби от първите си три контроли на лагера на тима в Австрия. Определено и днес не е ден за момчетата на Любо Пенев, които още не могат да се сработят, както трябва, на терена. Унгарците откриха резултата в 15-ата минута, след като Атила върна топката към точката за изпълнение на пеналта и оттам необезпокояван Алвеш изведе Фехервар напред в резултата.

Второто попадение бе дело на Вуйкович, който удвои резултата след асистенция на Алвеш. Футболистите на ЦСКА играха безобразно слабо през първата част и не стигнаха до нито едно чисто положение.

ЦСКА - ФЕХЕРВАР 0:2

0:1 Алвеш 16
0:2 Вуйович 28

ЦСКА: Иван Караджов, Павел Ковачев,  Мартин Камано, Йордан Тодоров, Иван Стоянов, Давид Да Силва, Ели Маркес, Викторс Морозс, Хосе Арибас, Кристиан Санеметерио и Дормушали Саидходжа (Ивайло Петров, Здравко Чавдаров, Костадин Стоянов, Йордан Минев, Светослав Петров, Коста Янев, Атанас Зехиров, Тодор Тимонов, Орлин Орлинов, Марко Вуич, Руи Мигел, Спас Делев)

ФЕХЕРВАР: Золт, Габор, Золтан, Атила, Акош, Балаш,  Даниел, Адам, Вуйович, Пал, Алвеш

Митов: Няма значение, че играчите са млади

"Трябваше да спечелим този мач", каза треньорът на Септември София

Ахмедов: Труден мач, показахме, че сме колектив

Героят за Спартак Варна беше избран за играч на мача след успеха над Септември София

Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Треньорът на Спартак Варна говори след успеха с 1:0 над Септември София

Спартак Варна превъзмогна трусовете и победи Септември София с 1:0 (ВИДЕО)