3. Стойчо Стоилов: Ще видим след седмица дали можем да победим Лудогорец

Стойчо Стоилов: Ще видим след седмица дали можем да победим Лудогорец

„Питайте треньора за спада в резултатите”, каза той след освиркванията на "Армията"

Публиката на ЦСКА показа оценката си за играта на отбора срещу Славия.

Част от зрителите на стадиона на няколко пъти си послужиха с освирквания, за да изразят мнението си за представянето на тима.

Такива се чуха както по време на мача, така и след неговия край.

Недоволството на публиката започна малко след началото на второто полувреме, когато се усети, че ЦСКА не успява да наложи натиск и да затвърди преднината си, а вместо това заигра по-прибрано.

Колкото повече време минаваше, толкова по-нервни ставаха и привържениците. В същото време стана ясно, че смяната на Антон Недялков в 65-ата минута, когато на негово място се появи Дюлгеров, е била принудителна. Той е получил удар при единоборство със съперник.

Бранителят е опитал да продължи въпреки болките, но се е наложило да излезе от игра. Днес Недялков ще премине прегледи, които да покажат какво точно е състоянието му и дали то ще му попречи да вземе участие в двубоя с Лудогорец.

ЦСКА гостува в Разград на 5 ноември, неделя, от 18:00 часа, а главният мениджър на тима Стойчо Стоилов очаквано бе в лошо настроение след края на мача със Славия.

Той изобщо не се спря пред медиите, а говореше с тях, докато се придвижваше от ВИП залата към съблекалнята на отбора.

"Доволен съм само от трите точки", каза Стоилов, а на въпрос на какво отдава спада в резултатите и играта на тима, той отговори:

"Питайте треньора, защо аз трябва да отговарям?! Ще видим другата седмица дали можем да победим Лудогорец. Предполагам, че напрежението се дължи на резултатите в последно време. Няма от какво друго да е породено. Рецептата за излизане от ситуацията е само победи. Те ще дадат самочувствие на футболистите. Сега поне взехме трите точки", коментира още Стоилов, цитиран от „Тема спорт”.

Йовичевич: Утре ще покажем нашата амбиция