3. Сливен и Черно море приключиха без гол битката в снежната виелица на "Хаджи Димитър"

Въпреки времето, и домакините, и гостите се опитаха да играят футбол

Сливен и Черно море направиха 0:0 в тежък мач на стадион „Хаджи Димитър”. Двата отбора изиграха мъжки двубой в доста тежки условия, на почти наводнен и заснежен терен.

Въпреки това, и домакините, и гостите се опитаха да играят футбол и имаше някои интересни атаки, но като цяло срещата не предложи много високо ниво, предвид тежкия терен.

През първото полувреме Черно море държеше повече инициативата.  Без Даниел Георгиев в състава „моряците”, подкрепяни от 30-ина човека агитка, контролираха донякъде мача. В 15-ата минута Сашо Александров отправи добър удар, който Тодоров отрази. В 40-ата минута и Александър Тонев пробва удар, но Илко Пиргов бе на място.

През второто полувреме, нещата се обърнаха и Сливен взе инициативата. Първо Сашо Александров получи втори жълт картон, но пък няколко минути по-късно и Ивелин Янев го последва. Така двата тима останаха 10 на 10 човека.

В последните 20 минути на срещата Велизар Попов заигра и с трима нападатели, но и това не промени резултата. В последните минути на двубоя домакините организираха натиск, но пък Черно море беше отборът, който можеше да си тръгне с три точки.

В 87-ата минута Атанас Борносузов показа тежкия си удар. От 30 метра той намери сглобката на гредата зад Тодоров и с това мачът се изчерпа.

Така след 17-ия кръг в „А” група Черно море се намира на 9-ото място, а Сливен на 11-о.

Дъщеря на легенда на Спартак Вн нажежи страстите преди варненското дерби

Тя поиска да махнат плакатите

ЦСКА благодари на феновете си

Вижте какво написаха "червените"

700 000 лв. делят Левски от разрешително за строителство на нов стадион

"Сините" трябва да гарантират, че на мястото на "Герена" ще има ново спортно съоръжение