3. Шеф в Динамо (Загреб): Дано този път избегнем Лудогорец

Шеф в Динамо (Загреб): Дано този път избегнем Лудогорец

През този сезон българският шампион със сигурност е възможно най-силният съперник в тази част на надпреварата, заяви Зоран Мамич

Директорът на футбола в Динамо (Загреб) Зоран Мамич си пожела хърватският първенец да избегне българския шампион Лудогорец в квалификациите на Шампионската лига за втора поредна година. В понеделник е жребият. Миналия сезон хърватите елиминираха инфарктно нашия представител с гол в 98-ата минута в реванша в Загреб за крайното 3:2. В първия мач в Разград, завършил 1:1, Динамо се докопа до скъпоценния изравнителен гол също в допълнителното време.

„Разбира се, ние бихме искали удобен съперник в началото на квалификациите. Надявам се, че може да се избегне българският Лудогорец, с който имахме много проблеми миналата година, а през този сезон българският шампион със сигурност е възможно най-силният съперник в тази част на надпреварата”, заяви Мамич пред Vecernji List.

Утрешният жребий за първите два предварителни кръга на Шампионската лига започва в 13:00 ч. Лудогорец стартира участието си от втория квалификационен кръг като непоставен, докато Динамо е поставен.