3. Родни съдии с нов престижен наряд в Европа

Родни съдии с нов престижен наряд в Европа

Георги Кабаков ще свири Антверп - Рейнджърс

Българските футболни рефери Георги Кабаков, Мартин Маргаритов и Диян Вълков днес получиха пореден престижен наряд – този път в елиминациите в Лига Европа, съобщи информационна агенция „Темпо Нюз“. Българското реферско трио ще съдийства завързания мач от 1/16-финалите между бившия шампион на Белгия – Антверпен, и шотландския гранд Рейнджърс.

Мачът е в четвъртък – 18 февруари, на „Босейлстадион“ в центъра на Северна Белгия – Антверп, от 22:00 часа българско време и се очаква с огромен интерес в белгийската столица.

Четвърти съдия на двубоя ще бъде Иван Бебек от Хърватия. За съдийски наблюдетел на УЕФА е определен норвежецът Йоан Скиерволд, а за делегат на на Европейската футболна централа - Петер Оскам от Нидерландия.

Авторитетният наряд на Георги Кабаков, Мартин Маргаритов и Диян Вълков в Брюксел идва след поредицата отлични оценки, които получиха в Лигата на нациите, както и Шампионската лига  през есента на миналата година.

Двубоят в Антверп в четвъртък се очаква с голям интерес, защото е изключително важен и за двата отбора, които вече заявиха амбиции за класиране на осминафиналите.

В последния си шампионатен мач от белгийското първенство Антверпен измъкна 1:1 като гост на Стандарт в Лиеж, а Рейнджърс надви с 1:0 Килмарнък.

НА ЖИВО: ЦСКА - Септември (София) 0:1, Фурие шокира домакините

Звездното попълнение на "червените" Лиъм Купър се контузи

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача