3. Полицейски инспектор ще ръководи Берое – Апоел ТА

Полицейски инспектор ще ръководи Берое – Апоел ТА

Голяма опашка за билети в Стара Загора

Мачът реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа между Апоел Тел Авив и Берое ще се проведе на 25 юли (четвъртък) от 20:00 часа. Двубоят е поверен на португалска съдийска бригада, като главен арбитър ще бъде Карлос Ксистра.

39-годишният рефер свири мачове от 1999 година, а е професионален съдия от 2005 година. Карлос Ксистра работи като държавен служител. През миналия сезон той е ръководил доста мачове от първенството на Португалия, но има малко международни срещи зад гърба си.

Сръбският арбитър Владо Глоджович пък ще надува свирката на първата среща между Берое и Апоел Тел Авив в Стара Загора. Ще му помагат сънародниците му Бранко Павлович и Деян Поточан. Мачът в Стара Загора е на 18 юли (четвъртък) от 19:30 часа - пряко по ТВ7. 36-годишният Глоджович е съдия на ФИФА от 2010 година. Работи като полицейски инспектор. Има доста международни мачове зад гърба си.

Голяма опашка за билети пък се образува пред стадион "Берое" още с отварянето на касите вчера сутринта, съобщава "Тема спорт". Привържениците на зелено-белите нямаха търпение да се сдобият с талони за предстоящия домакински мач срещу Апоел Тел Авив от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят е в четвъртък от 19:30 часа. Стотици хора изчакаха търпеливо реда си, за да се сдобият с ценните хартийки за мача. Билети ще се продават всеки ден между 10:00 и 18:30 часа на касите на стадион „Берое”.

Повече от 14 000 зрители ще подкрепят националния отбор тази вечер

Повече от 14 000 билета са продадени до този момент за мача между България и Люксембург от Лигата на нациите

Пирин без двама в Берковица

Пирин Благоевград гостува на третодивизионния Ком Берковица в двубой от първия кръг на Sesame купа на България