3. Отборът на "Тяло Пречиш ми" е шампион в София от Купата на 8888

Отборът на "Тяло Пречиш ми" е шампион в София от Купата на 8888

Един гол реши столичния шампион

Един гол реши шампиона на София, който спечели регионалния финал за "Купата на 8888". Отборът на Тяло Пречиш ми победи ФК Дулизелм с 1:0 във финалната среща, а попадението отбеляза Павлин Кузов. Така двата отбора стигнаха до големия финал, който се задава на хоризонта и ще събере 16-те тима завършили на първо и второ място във всяка регионална квалификация.

Шампионът на София взе парична награда от 2 500 лева, вицешампионът спечели 1 500 лева, а третото място остана за АФК Дианабат, който спечели след дузпи малкия финал срещу Палавите.

"Купата на 8888" навлиза в заключителен етап, като останаха само две свободни квоти за големия финал. Те ще бъдат заети от първите два отбора от турнира в Благоевград, който предстои в края на тези седмица. Все още се приемат регистрации за последния градски финал на 8888cup.com.

16-те финалисти ще влязат в битка за голямата награда от 20 000 лева, а солидни парични награди ще спечелят и завършилите в призовата тройка.

Купата на 8888“ се провежда по правилата на минифутбола, като в мачовете участват 5 полеви играчи и 1 вратар навършили 18 години.

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор