3. ОФИЦИАЛНО: Берое изрита Иван Иванов

ОФИЦИАЛНО: Берое изрита Иван Иванов

Защитникът остана извън групата за последните два мача на тима

Ръководството на Берое обяви официално, че се разделя с бившия национал Иван Иванов. Двете приключват взаимоотношения по взаимносъгласие, твърдят от клуба. Русия беше сменен на почивката на мача с Лудогорец (0:7) и в следващите два мача въобще не попадна в групата на Берое. Според запознати Иванов е попаднал на мушкатка на треньора Александър Томаш, който не го иска повече в състава си.

Ето какво гласи официалното съобщение на клуба:

"Днес Берое се раздели по взаимно съгласие с Иван Иванов. Защитникът  бе привлечен в началото на този сезон с договор до края на шампионата. Иванов изигра 22 мача за клуба, в които реализира и едно попадение.

Ръководството на Берое благодари на Иванов за съвместната работа и му желае успех занапред.

Иван Иванов е роден на 25 февруари 1988 г. в Златица. Висок е 187 см. Играе като защитник.

Иванов е юноша на Пирин (Благоевград). Освен за "орлетата" в България е играл за ЦСКА и Локомотив (Пловдив). В чужбина е бил част от отборите на Алания (Владикавказ), Партизан (Белград), Базел, Панатинайкос и Арсенал (Тула)."
Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)