3. Нефтохимик завърши наравно с Карнобат

Нефтохимик завърши наравно с Карнобат

Следващата проверка на Нефтохимик ще бъде срещу тима на Созопол на 3 февруари

Нефтохимик и Карнобат не излъчиха победител в контролата, която се игра днес, на стадион Руен. Срещата завърши с резултат 1:1.

На полувремето Карнобат водеше с 1:0, след точен удар в 7-мата минута.  Бургаският тим пропусна възможност да поведе още в самото начало на двубоя. Кристиян Парашкевов, след като остана сам срещу вратаря, подаде на Даниел Стаматов, който не успя да реализира попадение.  До почивката опасни ситуации и пред двете врати липсваха.

През втората част Нефтохимик диктуваше събитията на терена. Старши-треньорът Диян Петков обнови състава, като в игра през целия мач останаха Станислав Жеков, Цветан Чахов, Цветомир Цонков и най-новото попълнение в отбора Мариян Димитров. „Шейховете“ създадоха няколко добри ситуации, от които не успяха да се възползват. Десет минутипреди края на двубоя Цветан Чахов се разписа за 1:1. Той бе най-съобразителен в наказателното поле, след центриране от фаул.

В срещата взеха участие и двама футболисти, които са на проби в тима.

Следващата проверка на Нефтохимик ще бъде срещу тима на Созопол на 3 февруари /събота/, от 13:00 ч., на стадион Поморие.

Състав на Нефтохимик /първо полувреме/: Мартин Шейтанов, Станислав Жеков, Мариян Димитров, Цетан Чахов, Цветомир Цонков, Цветан Филипов, Димитър Тодоров, Стоян Калев, Даниел Стаматов, Даниел Стоянов, Кристиян Парашкевов

Състав на Нефтохимик /второ полувреме/: Ферди Мюмюнов,  Станислав Жеков, Мариян Димитров, Цетан Чахов, Цветомир Цонков, Симеон Русев, Кирил Личев, Живко Комелов, Стойко Иванов, Виктор Янев, , Яни Шекеров

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!