3. НА ЖИВО: Локо София - Крумовград 0:0 (ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ)

НА ЖИВО: Локо София - Крумовград 0:0 (ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ)

Следете мача ТУК

Локомотив София и Крумовград играят при 0:0 на старта на съботната програма на осмия кръг на efbet Лига.

"Железничарите" влизат в мача в серия от седем поредни мача без победа. Отборът на Антон Велков заема 14-о място във временното класиране. Преди паузата в първенството "червено-черните" загубиха с 2:3 при гостуването си на Спартак Варна, след като поведоха с 2:0.

Крумовград се намира в подем. Възпитаниците на Атанас Рибарски започнаха слабо сезона, но стабилизираха представянето си. Тимът е девети с 13 точки, като спечели три от последните си пет мача. В последния кръг крумовградчани завършиха 1:1 срещу ЦСКА 1948.

Първата добра възможност се откри в 9-ата минута, когато недобре отиграна топка дойде при Матеус Соуса, който овладя с глава и стреля от въздуха от удобна позиция в наказателното поле. В последния момент обаче Диме Димов успя да блокира удара и да предотврати опасност пред Любенов.

В следващите минути интересни ситуации липсваха. В 22-ата Диего Рапосо стреля от дистанция, но топката премина над напречната греда.

Така след първите 45 минути на стадиона в "Надежда" двата тима не успяха да отправят точен удар и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0.

В 48-ата минута дойде и първият точен удар в срещата. Тогава Анте Аралица отправи изстрел с глава след центриране, но право в ръцете на Янко Георгиев.

Гледайте на живо тук

Локомотив София - Крумовград

Локомотив: 24. Александър Любенов, 12. Бруно Франко, 31. Красимир Станоев, 4. Диме Димов, 26. Мамаду Диара, 13. Селсо Рапосо, 3. Доналдо Ацка, 11. Анисе Бру, 8. Симеон Славчев, 29. Анте Аралица, 44. Мики Орачев

Крумовград: 1. Янко Георгиев, 5. Матей Шимич, 24. Лазар Марин, 44. Божидар Кацаров, 7. Момчил Цветанов, 2. Джунейт Али, 25. Станислав Работов, 13. Диего Рапосо, 10. Серкан Юсеин, 9. Рафаел Фуртадо, 70. Матеус Енрике

БФС почете 100 години ФК Борислав Първомай

Юбилеят на клуба бе почетен в едноимения град с любителски мач на ветераните на ФК Борислав и ФК Локомотив Пловдив, който завърши с равенство, съобщиха от БФС.

Левски: Край! Билетите свършиха

Символичният домакин в дербито – Левски, обяви, че билетите за сините сектори на Националния стадион „Васил Левски“ са разпродадени