3. Младежкият тим на Лудогорец допусна 5-а загуба на нула в Шампионската лига (ВИДЕО)

Малките "орли" от Разград не успяха да отправят точен удар в последното си домакинство на "Герена"

Лудогорец загуби и петия си мач в групите на Младежката шампионска лига. Часове преди мъжкия мач с Ливърпул довечера младите „орли” от Разград загубиха последното си домакинство на стадион „Георги Аспарухов”, като отстъпиха пред връстниците си от Мърсисайд с 0:3, като гостите изпуснаха и дузпа, спасена от Емил Господинов.

Ливърпул откри в 26-ата минута с гол на Олувасей Оджо след изпълнение на корнер. Чак в края на първото полувреме Лудогорец успя да отправи първия удар към вратата на „червените”.

Ливърпул удвои в 58-ата минута чрез Джером Синклеър, който се разписа с глава, отново след изпълнение на ъглов удар и грешка на вратаря Господинов.

В 72-ата минута Синклеър можеше да вкара втория си гол в мача, след като излезе сам срещу вратаря, но стреля в страничния стълб.

Кристиян Джамов направи невероятен пропуск преди Ливърпул да получи право на дузпа 12 минути преди края. Господинов обаче спаси удара на Серхи Канос от бялата точка.

8 минути преди края втория си гол в мача вкара Оджо, който беше оставен непокрит и засече центриране на Канос в мрежата.

Така, головата разлика на Лудогорец (19) вече е -21.

В другата среща Базел (19) победи Реал Мадрид (19) с 3:2 и зае еднолично първото място в класирането на група „В” с 12 точки. Испанският тим е втори с 9, колкото вече има и Ливърпул (19). Лудогорец няма спечелена точка преди гостуването на „Белия балет” на 9 декември от 17:00 ч наше време.

Иван Кирилов: Сотков няма да поема Спартак Вн

Вижте какво каза изпълнителният директор на "соколите"

Кметът на Пловдив говори за състоянието на стадион "Христо Ботев" (ВИДЕО)

Пловдивчани трябва да се гордеят, че имат съоръжение като стадион "Христо Ботев", каза Костадин Димитров

Феновете на Лудогорец атакуват Андерлехт

Интересът от страна на феновете на Лудогорец към третия мач на отбора в основната фаза на Лига Европа - гостуването на Андерлехт, отново е голям, съобщават от разградския клуб