3. Миньор (Пк) продължава без победа в контролите

Миньор (Пк) продължава без победа в контролите

Възпитаниците на Антон Велков загубиха с 0:4 от румънския Глория (Бистрица) в първата си контрола от лагера в Словения

Отборът на Миньор (Перник) продължава да няма победа в контролите от началото на лятната подготовка, предаде кореспондентът на Novsport.com.

След двете загуби и двете ремита в приятелските мачове по време на първия лагер в Банско, „чуковете” регистрираха тежка загуба още в първата контрола от втория лагер в Словения. Възпитаниците на Антон Велков загубиха с 0:4 от румънския Глория (Бистрица).

Футболистите на тима от северната ни съседка се разписаха на два пъти в двете полувремена. Настасе откри резултата за Глория (Бистрица) още в 16-ата минута, а пет по-късно Чиприан Петре покачи на 2:0. След почивката отново Петре бе точен за 3:0 в 60-ата минута, а разгромното 4:0 в мача оформи Короян от дузпа в 81-ата минута.

Следващата проверка на Миньор е на 14 юли срещу друг румънски отбор - Спортул (Студентск).

ОФИЦИАЛНО: Септември привлече национал на Мозамбик

Септември привлече в редиците си германският полузащитник Алфонс Антонио Чико Амаде