3. Миланов: Претенциите на Берое към съдиите са несериозни

Миланов: Претенциите на Берое към съдиите са несериозни

Капитанът на Левски смята, че резултатът е логичен

Капитанът на Левски Живко Миланов смята, че равенството 1:1 между “сините” и Берое е логичен резултат. Бранителят е на мнение, претенциите на домакините към съдийството са неоснователни.

“За мен мачът беше равностоен. Така трябваше да си завърши. През първото полувреме Берое имаше леко превес, а през второто - ние. Повече мач на битка беше. Имаше вятър, който попречи и на двата тима. Берое е добър отбор и срещу него трябва да си агресивен, за да имаш шанс. Всеки може да загуби точки, така че и Купата, и шампионатът е важен."

"Трябва да спечелим срещу Черно море. Камбуров има шанс срещу нас. Разиграха бързо, хванаха ни разредени и ни вкараха. Несериозни са претенциите на Берое за съдията. Реферът го беше страх - всяко докосване фаул. От 90 минути играеш 45, как футболът да върви нагоре. Несериозно е да се скача за всяко пипане. Затова ги е страх тея съдии.

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)

Двата тима не успяха да си отбележат гол в мач без особени футболни достойнства

Левски с подробности за билетите за мача с Пирин

От Левски обявиха подробности относно продажбата на билети за мача срещу Пирин (Благоевград) от турнира за Купата на България