3. Лудогорец удари Нафтата с 4:1

Лудогорец удари Нафтата с 4:1

Разградчани направиха последни корекции по играта за гостуването си в Литва

Снощи треньорът на Лудого­рец Георги Дерменджиев напра­ви последни настройки по игра­та на тима за първия двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу Жалгирис. Срещата във Вилнюс е в сряда от 21:00 часа. Това стана в последните две контроли на тима от лятната подготовка, които се проведоха вчера на клубната база.

В първата от тях Лудогорец разби с 4:1 Неф­тохимик, а втората бе срещу друг втородивизионен тим -Черноморец (Балчик), но тя прик­лючи късно снощи. В тях специа­листът използва различни със­тави.

Срещу бургазлии Лудогорец имаше инициативата през ця­лата среща. В предни позиции за шампионите действаха Клаудиу Кешеру, Върджил Мисиджан и Жоао Паоло. Именно дошлият от Ботев Паоло откри резултата. След това домакините получиха пра­во да изпълнят дузпа, която бе хладнокръвно реализирана от румънеца Кешеру. При резул­тат 2:0 завърши и първото по­лувреме.

След почивката млади­ят тим на Нефтохимик успя да върне едно попадение чрез Геор­ги Танев.

В края на двубоя обаче разградчани стигнаха до още две попадения - първо гостите си отбелязаха автогол. В заключителните минути на срещата Жоао Паоло реализира второ­то си попадение в спаринга за крайното 4:1.

В ЦСКА акцентират на тактическата подготовка преди Септември

ЦСКА продължава да се готви за предстоящия мач със Септември в събота

Двама от Славия аут за Черно море

Загорчич определи групата на Славия за домакинството на Черно море

Генчев: Сираков дойде в Дряново и ме убеди да подпиша с Левски

„В Левски пристигнах на 18“, спомня си треньорът на „сините“ Станислав Генчев

ЦСКА срещу Фратрия и столично дерби в осминафиналите за Купата на БФС при юношите

ЦСКА защитава своя трофей при старшата възраст, вижте пълния жребий

Станислав Генчев хвали Ивелин Попов (ВИДЕО)

Треньорът на Левски говори за Попето преди сблъсъка с Ботев (Пловдив)

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия