3. Лудогорец се разправи със Славия у дома след победа с 3:1 (ВИДЕО+СНИМКИ)

Лудогорец се разправи със Славия у дома след победа с 3:1 (ВИДЕО+СНИМКИ)

Лудогорец постигна девета поредна победа и продължава да държи убедително първото място в "А" група.

Шампионът на България Лудогорец продължави победната си серия срещу Славия след победа с 3:1 у дома. Този успех бе девети поред за момчетата на Георги Дерменджиев.

Наказателната акция на "орлите"  започна в края на първото полувреме, когато в рамките на седем минути бе решено всичко в мача след попадения на двама бразилци. Първо в 37-мата минута Кафу откри резултата след страхотен рейд и последвал точен завършващ удар. В 43-тата минута пък Вандерсон вкара втори гол за Лудогорец, дошъл след хубав прехвърлящ удар.

В 63-тата минута на второто полувреме Козмин Моци направи 3:0 след точно изпълнена дузпа, а четвърт час преди края Донел Муканза оформи крайния резултат с почетното попадение за Славия. В края гол на Кишада беше отменен заради спорна засада и с това свърши всичко мача.

Трябва да се отбележи, че в началото на двубоя Славия имаше своите шансове. В 7-мата минута Балджийски получи около точката на дузпата и незабавно стреля, но топката се отби в гредата. Малко по-късно отново Балджийски бе близо до гола, след като получи от  Сердеров, който го намери и излязъл очи в очи с Владо Стоянов, стреля и пропусна. Вратарят на Лудогорец спаси сигурен гол в този момент избивайки топката в корнер.

С победата с 3:1 Лудогорец влезе в серия от девет поредни победи и е убедителен лидер в "А" група.

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор