3. Локо (София) отново вкара 4 в контрола, не пусна гол срещу Малеш

Локо (София) отново вкара 4 в контрола, не пусна гол срещу Малеш

Американецът Джонсън с два гола и асистенция

Елитният Локомотив (София) продължава със страхотното си представяне в контролите, след като размаза с 4:0 втородивизионния Малеш (Микрево) във втората си проверка за годината, играна на стадиона в село Микрево.

Двубоят започна по-добре за столичани, но темпото през първата част бе много слабо и интересните положения в нея се брояха на пръстите на едната ръка. Писаро, Дяков и Юсуф се отчетоха с пропуски за „железничарите”, но гол не падна и така двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Второто полувреме обаче стартира много добре за Локомотив и гостите излязоха напред в 57-ата минута след хубава солова акция на каращия проби в клуба американец Джемал Джонсън – 1:0.

Само 5 минути по-късно, отново американецът показа класа, след като открадна една топка от отбраната на домакините и хладнокръвно преодоля стража на Малеш за 2:0.

Най-доброто положение за тима от Микрево пък дойде в 70-ата минута, когато Шекерова нацели лявата греда на столичани. 10 минути по-късно преднината на Локомотив стана класическа, след като Джонсън намери Диас в наказателното поле, а бразилецът с атрактивен изстрел покачи на 3:0. Крайното 4:0 оформи Марчо Дафчев, който бе точен от дузпа в 84-ата минута.
Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор