3. Левски би ЦСКА след два страхотни гола

Левски би ЦСКА след два страхотни гола

Юношите старша-възраст на Левски (набор 1992 г.) победиха вечния си съперник ЦСКА с 2:0 в среща за първенство, която се игра днес на изкуствения терен на „Герена".

Като цяло „сините" бяха по-добрия отбор и заслужено се поздравиха с успеха. След два-три пропуска пред вратата на ЦСКА, дойде 26-та минута, когато след центриране от корнер, халфът Жоро Георгиев засече топката от воле и опъна мрежата - 1:0.

В края на полувремето шут на футболист от ЦСКА бе спасен акробатично от вратаря Петър Хубчев, който се понрави в мача със сигурната си игра. Четири минути преди края на мача „деветката" на Левски Тодор Чаворски отбеляза рядко красив гол, след като със задна ножица засече центриране отдясно и прати кълбото в десния ъгъл за 2:0.

Левски - ЦСКА 2:0
1:0 Георгиев 26
2:0 Чаворски 86

Левски: Хубчев, Ив. Стоянов, Жечев, Ачов, Стамболийски, Ж. Георгиев,  Николов, Иванов, Чаворски, Кадифчин, Горанов (Витков, А. Георгиев, Гочев, Александров, Костадинов, Байдаков, Боевски). Треньор: Петко Медвецки.

ЦСКА: Давидов, Василев, Велев, Грънчаров, Кикарин, Костадинов, Амзин, Хаджидимитров, Бахъров, Ламбрев, Николов (Илиев, Ангелов, Заков, Стоичков, Зафиров, Георгиев, Сеферинкин). Треньор: Веселин Ангелов

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача