Гьоре или Коща - един от двамата ще изхвърчи скоро от ЦСКА

Спортният директор е вбесил босовете на клуба с пораженческото си настроение след срещата с Локо (Сф)

ЦСКА ще жертва до дни една от двете ключови фигури в спортното управлението на клуба, предаде"Стандарт".

В офиса на "Титан" умуват дали трябва да изгонят спортния директор Емил Костадинов или треньора Гьоре Йовановски.

"Червените" началници избесняха следслабата игра в дербито с Локомотив (Сф), завършило щастливо 2:2 за тях с гол от дузпа на Маркиньос в продължението.

"Най-слабият ни мач", заяви Емил Костадинов и изненадващо обяви, че може да се отиде на вариант "нулева година".

Иначе казано отписване на всички цели и градене на тим за идния сезон. Думите на Емил след едва 9 кръга сюрпризираха не само журналистите.

Според наш източник босовете на "Титан" побеснели от пораженческото настроение на Костадинов.

Нервите им и без това не издържаха още на почивката, когато ЦСКА губеше с два гола. Димитър Борисов и Иво Иванов отпрашиха с охраната, без да догледат срещата.

За уволнение на Емил Костадинов се говори отдавна. Като грехове му натежават назначението на треньора Павел Дочев и част отселекцията като недоразумението Тиеро, което изигра безумен мач с Локо.

Самия спортен шеф обаче заявил пред "Титан", че вина за слабата форма на ЦСКА носи треньорът Гьоре Йовановски и поискал по-авторитетно име на поста.

Черно море гази с 4:0

„Моряците“ разгромиха Черноморец (Балчик)

Официално: „Колежа“ вече е от IV категория на УЕФА

„Нашият дом е готов да приеме мачове от най-високо ниво“, похвалиха се от Ботев Пд