3. Гара бележи, ЦСКА трепери

Гара бележи, ЦСКА трепери

Страшилището Дембеле е основна заплаха за „червените” във вечното дерби

Вечното дерби е само след 9 дни. Следващата неделя от 21:00 часа, грандовете на българския футбол ЦСКА и Левски се изправят един срещу друг на Националния стадион „Васил Левски”. Мачът ще е първи за тях през новия сезон на „А” група.

„Червените” все още нямат официална среща, а „сините” вече изиграха две такива срещу Дъндолк в Лига Европа.

Клубът от „Герена” показа изключителна игра срещу ирландския тим и с 8:0 общ резултат се класира в следващата фаза. В тези двубои на преден план излезе новото попълнение на 26-кратните шампиони Гара Дембеле. Чернокожият таран дойде това лято в синия клуб от състава на Локомотив (Пловдив) и вече има 3 гола в 2 мача за новия си клуб.

Мощната крачка на Гара и топовните му изстрели определено стряскат противниковите вратари. С представянето си през контролите по време на лятото и официалните мачове, 24-годишният французин няма как да не изплаши и бранителите на ЦСКА. Вчера се вия, че Павел Виданов и Джузепе Акуаро не са добре сработени, а на вратата са несигурните Иван Караджов и Здравко Чавдаров. Резултатът от тяхната игра, както и тази на Йордан Минев и Костадин Стоянов се видя вчера, на официалното представяне на „армейците” за сезон 2010/11 – 2:5 от непретенциозния Олимпиакос Никозия.

Павел Дочев има малко повече от седмица да коригира отбраната си, за да може Дембеле и останалите играчи на Левски да бъдат спрени. Французинът пък може да загрее за вечния враг в мача с Калмар, който е в четвъртък.

Гара обаче е дошъл на „Герена” да бележи и да вдигне титлата. Така че – ЦСКА, внимавай или както казва Сектор "Б" - Левски е силен, когато е единен!

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор