3. Евандро: Не смятам, че съм спасил отбора

Евандро: Не смятам, че съм спасил отбора

Всички сме лидери на терена, не само аз, допълни таранът

Нападателят на ЦСКА Евандро, който вкара победното попадение за домакинската победа с 1:0 над Ботев (Враца) в мач от четвъртия кръг на efbet Лига обяви, че не се чувства спасител на червените.

“Не смятам, че съм спасил отбора. Всички се борихме да спечелим. Благодарение на Господ влизат головете, но това е и заради работата на всички.

Смятам, че всички сме лидери на терена, не само аз. Работя концентрирано и головете идват. Благодаря на отбора, че идват победите, което е най-важно.

За всеки мач трябва да даваме определен ритъм на игра. Това е футболът. Понякога едно полувреме не играеш толкова добре. Ще видим какво ще ни каже треньорът", заяви нападателят на ЦСКА.

"Надяваме се да победим Зоря и Лудогорец. Трябва много труд и да се бориш за резултатите”, допълни Евандро.

Ботев Пловдив пусна в продажба билетите за Славия

Сблъсъкът на "Колежа" е на 19-ти октомври

Кметът на Враца: Обрахме картофите и се връщаме у дома

Калин Каменов показа чувство за хумор

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира