3. Борносузов няма да играе за Черно море срещу ЦСКА

Борносузов няма да играе за Черно море срещу ЦСКА

Халфът на Черно море Атанас Борносузов няма да играе в утрешния решителен мач с ЦСКА от 27-ия кръг на "А" група, съобщиха за Novsport.com от варненския клуб. Бившият играч на Литекс и Левски получи контузия по време на гостуването на Сливен миналата неделя. Тогава Черно море победи с 1:0 след гол на резервата Георги Какалов в 93-та минута.

Халфът на Черно море Атанас Борносузов няма да играе в утрешния решителен мач с ЦСКА от 27-ия кръг на "А" група, съобщиха за Novsport.com от варненския клуб. Бившият играч на Литекс и Левски получи контузия по време на гостуването на Сливен миналата неделя. Тогава Черно море победи с 1:0 след гол на резервата Георги Какалов в 93-та минута.

Въпреки отсъствието на Борносузов в лагера на тима са оптимисти за утрешния мач на "Тича". Очаква се над 10 000 зрители да напълнят стадиона далеч преди началото на двубоя в 18,00 часа.