3. Aрда излъга Етър с 1:0 и продължава към 1/4-финалите

Aрда излъга Етър с 1:0 и продължава към 1/4-финалите

Единственото попадение отбеляза Иван Тилев

Арда победи с 1:0 Етър в сблъсъка помежду им от 1/8-финалите за Купата на България.

Гостите поведоха в 33-та минута, след като Иван Тилев се възползва от грешка на Анатоли Господинов и даде аванса на кърджалии, който се оказа достатъчен и за победата.

Иначе в 47-ата минута Преслав Боруков направи сериозен пропуск след подаване на Кольо Станев и пропусна да изравни резултата.

Малко след това Арда направи бърза контраатака, при която Господинов не излезе добре, но прехвърлящият удар на Иван Коконов не влезе във вратата на търновци.

В 72-ата минута резервата Симеон Мечев от удобна позиция стреля, но твърде слабо, за да затрудни Иван Караджов. Toва беше и последното по-интересно положение в отбора.

Етър - Арда 0:1

0:1 Иван Тилев 33

Етър:
Господинов, Алдаир, Кацаров, Филипов, Кордоба, Алкан, Станев, Кнежевич, Фемия, Ангелов, Иванов

Арда: Караджов, Стоев, Желев, Тилев, Георгиев, Таравел, Лозев, Коконов, Руменов, Йорданов, Котев

Христо Янев след равенството с Хебър: Доволен съм

„Трябва да вадим позитиви от всяка една среща“, заяви треньорът на Ботев (Враца)

Йордан Минев: Хебър няма да се бори за оцеляване

Треньорът на пазарджиклии коментира равенството с Ботев Враца

НА ЖИВО: Спартак (Варна) - Локомотив София 0:0

Следете на живо дебюта на Антон Велков начело на "железничарите"

Шок! Илия Груев аут за близо половин година

Новината обяви националният селекционер Илиан Илиев

Генчев: След такава загуба трудно се спи

Треньорът на Левски със съобщение във фейсбук

Опашкарите Хебър и Ботев (Враца) не се победиха

Двата отбора не се победиха на „Лаута“ – 1:1, резерва на пазарджиклии с червен картон

Илиан Илиев: Беше важно да върнем живеца и ентусиазма в националния отбор

Направихме крачка напред да преодолеем напрежението, но него винаги ще го има, каза националният селекционер