3. Али Соу демонстрира сериозна ефективност

Али Соу демонстрира сериозна ефективност

Нападателят на ЦСКА вкарва на всеки 46 минути

Новият нападател на ЦСКА - Али Coy, демонстрира сериозна ефективност. Той засега игра само в три мача на "червените", в които успя да вкара 2 гола.

Нещо повече - статистиката показва, че е бил на терена за тима на Нестор ел Маестро точно 93 минути - 10 минути като резерва срещу Черно море, 74 като титуляр срещу Ботев (Враца) (беше сменен) и влезе за още 9 минути при гостуването на Монтана за Купата на България.

Това означава, че Coy вкарва за ЦСКА на всеки 46 минути или му трябва точно полувреме да се разпише. Дори и да приемем, че има късмет на дебютанта, ефективността му е много по-впечатляваща от прекия му конкурент Мауридеш и несравнима с доскорошния любимец на Сектор "Г" Фернандо Каранга, пише "Меридиан Мач".

"Има и такива мачове", обяви президентът на БФС

Илиан Илиев: Мачът бе тежък и некрасив (ВИДЕО)

Селекционерът на България не бе особено доволен след 0:0 срещу Люксембург в Пловдив

Венци Стефанов: Нашият отбор има бъдеще и ще продължи да надгражда