2. - Англия
  3. Уест Хем с рутинна победа в Андора

Уест Хем с рутинна победа в Андора

Билич с първи мач начело на „чуковете”

Уест Хем се класира с лекота за втория предварителен кръг на Лига Европа. В мач реванш „чуковете” постигнаха втора победа над Луситанос (Андора), този път с 1:0 и с общ резултат 4:0 продължават напред.

Младокът Елиът Лий вкара единственото попадение в средата на първото попадение, възползвайки се от подаване на Жарвис. Още в 14-ата минута пък Сахо, който преди седмица вкара две от попаденията за лондончани, получи директен червен картон и напусна терена. Това обаче по никакъв начин не попречи на англичаните да се поздравят с пестелива победа и да продължат напред

Във втория предварителен кръг „чуковете” ще срещнат Биркиркара от Малта.

Победата днес пък бе първи мач начело на Уест Хем на Славен Билич. Хърватският специалист бе на трибуните преди седмица, тъй като изтърпяваше наказание. Да подкрепят любимците си в Андора пък бяха отишли цели 500 привърженици на Уест Хем.

Двубоите от втория предварителен кръг в Лига Европа ще се изиграят на 16-ти и 23-ти юли.