2. - Англия
  3. Стоук Сити ще чака жребия за ЛЕ след разгром на Тюн

Стоук Сити ще чака жребия за ЛЕ след разгром на Тюн

"Грънчарите" продължават да мечтаят след 5:1 общ резултат

Стоук Сити ще чака жребия за груповата фаза на Лига Европа след разгромна победа над Тюн с 4:0 като домакин и с общ резултат 5:1 продължават да мечтаят.

„Грънчарите” контролираха двубоя през цялото време, владееха топката 53% и успеваемостта им беше почти 100-процентова – от 5 удара към вратата вкараха 4 гола.

Матю Ъпсън даде преднина за своите в 25-ата минута, а Кенуин Джоунс покачи на 2:0 малко по-късно, а десетина минути преди края на първата част Глен Уелън направи преднината класическа.

Джоунс съвсем отчая Тюн с четвърти гол в 72-ата минути. Швейцарците обаче все пак съумяха да върнат едно попадение пет минути по-късно чрез Витвер, който се възползва от колективна грешка в защита. Това обаче не бе достатъчно, за да се стопи огромната разлика.

Тен Хаг пас се спаси от уволнение в Манчестър Юнайтед

"Червените дяволи" дават още време на мениджъра

Звучна издънка за Челси на "Стамфорд Бридж"(ВИДЕО)

Тимът на Енцо Мареска със само точка срещу Нотингам Форест

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)