2. - Англия
  3. Контузии на Матич и Иванович стреснаха Челси

Контузии на Матич и Иванович стреснаха Челси

Сръбските национали ще минат обстойни прегледи

Тежкото положение в Челси може да се влоши още повече заради две нови контузии. Неманя Матич и Бранислав Иванович получиха контузии и бяха заменени при сладката победа на Сърбия с 2:0 над Албания в европейска квалификация.

Моуриньо вече не може да разчита на титулярния си вратар Тибо Куртоа, който е аут от терените до декември.

Иванович бе заменен в 65-ата минута в Албания заради разтежение в подколянното сухожилие. Само 8 минути по-късно и Матич бе изваден изглежда със същия проблем.

В сръбския лагер ще правят изследвания на двамата преди да решат дали да останат с националите или да бъдат пуснати да се приберат в Челси за лечение.

След паузата за международни мачове Челси приема Астън Вила във Висшата лига, като вече изостава на 10 точки от лидера Манчестър Сити.